Vrienden van Stichting Kunstweek

Home Vrienden Vrienden van Stichting Kunstweek

Dankbaar vermelden wij hieronder de namen van een aantal Vrienden.

A

Mieke Aarsen-Antens (2011)AART (2013)Gerard Adema (2007)Atelier Akwaaba (2008)
Valaya Amirkhan (2015)Peter Anemaat (2009)Anubis IT Security (2017)Artisa - Celeste Neelen (2018)
Tandzorg Assen (2009)Pieter Augustinus (2010)

B

Wim Bakker (2008)M. Baris (2008)Ron Battes (2007)Anny Beckers- Bangers (2018)
St. Nederlandse Beeldenparkgids (2008)Buro Beer (2007)Lily Bemelmans (2009)Ineke Benckhuijsen (2018)
Marian van den Berg (2010)Frank van den Berg (2013)J. van Bergen (2009)Marianne Bergsma (2010)
Fokko van Beuge (2013)Jack Beurskens (2008)Jan Bijl (2009)mevrouw M. Blom (2010)
Henk den Boer (2015)Margriet van Boldrik (2013)Galerie La Bonne Heure (2010)Jacqueline Bontje (2010)
Elly Boom (2018)Gert Boonekamp (2013)Marjan Borchers (2008)Henny Borra (2017)
W. van den Bos (2009)Gerrit Bosch (2011)Heleen Bouwmans (2013)BoWaldi Kunstuitleen (2010)
Claar Brand (2008)Jeroen Branderhorst (2006)Tiny van den Breekel (2010)Dick Brekveld (2008)
Francy Breton Stals (2015)De heer F.C. van den Broek (2013)Gerard Broekman (2008)Carla Brown-Verhoog (2007)
Reinold van Bruggen (2008)Ina Bruinink (2018)M. Budé-Prevoo (2009)Peter Buisman (2009)

C

Marc Charbo (2011)China Clinic Hilversum (2010)Monique Collignon (2015)

D

Josien Damen (2010)Wil Degen (2015)H.M. Dekkers (2011)Paula Delhez (2010)
Jan Delpeut (2010)Roy van Diem (2010)Dinklo Consultancy (2017)Will Ditmeijer (2007)
Xandra Docters (2018)F.H. van Dorst (2013)Paul Duran (2013)

E

Mieke van Eeuwijk (2010)Huub Ehlen (2007)Mevrouw van Emmerik - de Jager (2010)Jom Erlings (2007)
Joke Essen (2007)

F

Lingja Fan (2018)Trudi Frankhuizen (2015)Els Fransman (2018)

G

Riek de Gast (2013)P. Geenen (2018)Henny Geervliet (2018)Atelier Geke Hoogstins (2011)
Hiske Gerbrandy (2016)Carine Gheysen (2018)Roeleke de Gier Zwiers (2018)Ed Glimmerveen (2008)
Marieke Gooszen (2010)Maaike Goudriaan (2009)Luc de Groot (2007)C. Guldenmundt (2014)

H

Heleen van der Ham (2010)Janneke Haring (2009)Dick van Harten (2017)Renée Hassink (2008)
Lex van de Haterd (2014)Nicoline Heemskerk (2008)H. van Heijningen (2018)Cobi van Hemmen (2018)
Paul Henkemans Architectuur (2010)Marcel Hermans (2013)G.E.W. van Hille (2016)Marcellus Hoedemaker (2010)
Jan Hoedemakers (2013)C.M. de Hoog (2008)Irene Hoogerbrugge (2015)Frederik Horst (2010)
Daniel G. Hughes (2016)Marianne Hughes-Witsel (2017)J. Huisman (2009)Freek Huizing (2012)
Nel Huurman (2007)

I

Lucia Impelmans (2006)Wilma Impelmans (2010)Stichting In Den Beginne (2010)

J

Rido Jansen (2007)Lieselotte Janssen-Padrok (2017)Fanja Jochems (2016)R. de Jong (2009)
Gerda de Jong (2013)J. Jonk (2018)

K

W. P. Kalfs-Landa (2014)Henk Kapitein (2010)Gemeente Katwijk (2008)M. Kempener (2018)
mevrouw C. Kervezee (2010)A. der Kinderen (2007)Luuk van der Kleij (2008)Jolanda Klerks (2013)
Madeleine Knipscheer (2018)Atelier Maureen Knobben (2009)Rob Koedijker (2018)Els Kok (2018)
Jan Kokx (2018)Cecile Korevaar (2010)Ankie Kos (2013)Rob Kraakman (2010)
Gesina Kroezen (2018)KS Hardware (2008)E. Kuijper (2018)Harm Kuipers (2007)
Bonne M. Kuitert (2018)C. Kuus (2018)

L

Wim van de Laak (2007)Sophie Lamers (2018)Ap Lammers (2013)J. de Lange (2009)
Ineke Lanning (2012)G. Lantink (2009)Ester Lebbink (2011)Maria Lebbink (2009)
Wilma Leenhouts (2016)Cor van Leeuwen (2013)Roelina Lensen (2018)Ton van Leuken (2018)
Erik Liebers (2008)Rien van der Linde (2011)Ineke Lindner (2017)S. van Lindonk (2008)
LiNK art company (2012)Alie Linker (2013)Tom Lucassen (2013)

M

M. van Manen (2018)Mannen van Staal (2011)Jaap Meeldijk (2009)Roos van der Meijden (2014)
Notariaat Meijer (2009)M. Mertens (2009)Joop van Meteren (2010)Jenny Mettendaf (2018)
J.C. Meulblok (2007)Annie Meussen (2010)Han van der Mijn (2008)Jacques Molendijk (2018)
Wim Monasso (2017)Theo Moolenaar (2009)Wim Mouw (2018)Hanneke Muijs (2012)
Hilda Mulder (2008)Ab Mulder (2018)Yvonne Mur (2010)

N

Yon Nicolas (2010)Rob Nolte (2013)Galerie Noordervliet en Willems (2010)

O

G. Oltmans (2016)Jannie Oosterhoff van Bergen (2018)Wim Oostlander (2010)J.G. Osnabrugge-Brak (2018)
G.E. van Otterloo (2011)Frida van Overbeeke (2009)

P

Pack Aid (2008)Pand 24 (2007)Pas Juridisch Advies (2010)Peijnenburg Loodgieters (2007)
Marleen Peeters (2013)Jelle van der Ploeg (2010)Marjo Ploum (2016)Mary Polman (2009)
PosterFrameFix (2009)Atelier Els Posthumus (2012)Marianne Postma (2010)D.A. Pothof-van Til (2007)
Martyn Pranger (2011)

Q

F. Quist (2010)

R

Marjolein Radelaar-van Egmond (2011)H.W. Raven (2018)Dirk Rentmeester (2010)Restauratieatelier Amsterdam (2012)
Kunst van de Riet (2010)Hans van Rijs (2008)Inge van Rijsbergen (2018)Ron Roem (2008)
M.E.C. Roos (2011)Metha Rosbeek (2009)Ad de Rouw (2018)RQB films (2016)
A.F. Ruijter (2009)Marieke Russel (2006)Rika Rutgers (2007)

S

Paul Saris (2007)Anna van Schaik (2009)Catharina Schellart (2010)P. Schipper (2013)
Marjon Schreuder (2013)Irene Schrier (2018)Dorien Schults (2008)Peggy Sebillen (2014)
Arend van Segaar (2012)Hans Segers (2016)Gerard van Selst (2013)Erik Sikkema (2013)
Ben Simons (2014)J.P.C. Sips - Backx (2018)C. Sipsma (2015)Albert Six (2013)
C.E. Snoek-Boin (2014)De heer A. Spaan (2013)Jetske Spanjer (2013)Frida Stad (2018)
A.F. van der Stap (2016)Marielouise Steijaert (2017)Reinder Sterenborg (2013)Wil van der Steuijt (2014)
Hans Stijntjes (2018)K.J. Storm (2006)Rita te Stroete (2012)Studio Art 53 (2012)
B. Stukje (2010)Ary Suiker (2013)

T

Ab Talmon (2010)Beeldengieterij TENAX (2011)Marco van Thiel (2015)Els Timmers (2018)
Bas van Tongerloo (2011)Mieke van Toren-Kusters (2013)

U

Ellicia Uneken (2010)

V

A. Vastenhouw (2018)Ad van Veghel (2016)Roos van Velsen (2012)Wim Velt (2013)
Bouke Veltman (2018)Peter Vennekens (2012)Jan Verbakel (2008)Frank Verhallen (2013)
Marleen Vermeulen (2011)Jenny van Verseveld (2010)Cor Vink (2008)Cilian Vinke (2018)
C. Visker (2009)Inge Visschedijk (2014)L. Vlemmix (2010)Rieneke Vorst (2009)
Tineke de Vries (2018)Bets de Vries-Dekker (2015)Neelie Vroon (2009)

W

Ineke van Waas (2017)G. van der Wal (2015)Richard Waleson (2008)Peter Walhout (2013)
Dick Walstock (2016)Paula van Walsum (2008)Wilma Weekenstroo (2008)Ruud R. van der Wees (2007)
Helene Wiesenhaan (2014)Ilse Wijgergangs (2018)Frank Willekens (2015)Viola Willnargini (2018)
Janna Winnubst (2018)Jan Wisselink (2018)Harm Witteveen (2010)José Wouters (2011)

Y

Yachtexpertise (2011)

Z

Gijb Zaalberg (2010)Henk van der Zand (2007)P.R. de Zeeuw (2013)




Stichting Kunstweek
Oeverkruid 13
4941 VV Raamsdonksveer
E   info@kunstweek.nl
T   0162 58 09 09